Idėjos krikštynoms

0

Nors krikštynos yra vaiko šventė, nebūtinai ji turi trykšti ryškiomis spalvomis ir žaismingais motyvais. Vertinantiems subtilią prabangą siūlome angeliško spindesio idėją – ją įgyvendinant pakanka apsiriboti balta spalva, o dekorui pasitelkti sidabru žėrinčiu angeliukus ir krištolinius elementus.

Vaišių stalo baltume spindinčios pasidabruotų angeliukų statulėlės – išties užburiantis...

0
0

Vežimėlio formos dovanų dėžutę galima naudoti ne tik dovanėlėms pakuoti, bet šiek tiek padirbėjus paversti originalia stalo kortele, nurodančia svečiui jo vietą prie krikštynų vaišių stalo. Lauktuves svečiams galite rinktis savo nuožiūra – tinka įvairūs saldainiukai, dražė, riešutai ar nedidelis, temą atitinkantis suvenyras.

Jums reikės:

1)    Vežimėlio...

0
1

Jei norite krikštynų svečius nustebinti  žavia „boružėliška“ staigmena, popierines vienspalves dovanų dėžutes galite dekoruoti taip, kad jos taptų panašios į boružėles. Tokios dovanėlės-lauktuvės ypač tiks jei švęsite temines boružėlių krikštynas.

Jums reikės:

1) Popierinės raudonos dovanų dėžutės,...

0
2

Krikštynose dalyvaujantiems svečiams sumanėte įteikti valgomų saldžių lauktuvių? Puiki idėja, nes pasmaližiauti mėgsta daugelis žmonių. Jei sukate galvą kokius skanėstus pasirinkti,...

2
0

Dailūs kūdikio batukai, kaip ir simpatiškieji angeliukai, yra vienas iš populiariausių krikštynų simbolių. Žydri arba šios spalvos detalėmis puošti batukai nesikuklindami gali tapti pagrindiniu berniuko krikštynų dekoracijų akcentu.

Vaišių stalą ar šventinę aplinką puikiai papuoštų vienas ar keli tinkamai įkomponuoti helio pripildyti foliniai balionai su batukais. Neatskiriama stalo...

0
3

Jei mažylės krikštynų šventę įsivaizduojate ne kaip eilinį pasisėdėjimą, o norite kažko prabangaus bei spindinčio, visai nebūtina užsakinėti prabangaus restorano. Dekoruoti aplinką bei šventinį stalą galima ir patiems, pasitelkus spindinčias dekoracijas, kurios stipriai nepaplonins kišenės, tačiau sukurs ne ką prastesnį prabangos įspūdį nei rastumėte apsilankę prašmatniame restorane.

...

5
0

Popieriniai burbulai, pagaminti iš krepinio popieriaus, gali tapti puikia krikštynų šventės aplinkos dekoracija. Jais galima puošti patalpą, kurioje vyks šventė, kabinti lauke ant medžių ar palapinės ir dar daugelyje vietų. Krepinio popieriaus spalvų pasirinkimas leis pasigaminti tokią dekoraciją, kokios reikia. Jei švenčiate temines boružėlių ar braškių krikštynas, labai tinkama ir originalia...

0
0

Kaip padaryti kad paprasti šokoladiniai saldainiai atrodytų kaip originali krikštynų padėkos dovanėlė? Tai visai paprasta, jei į pagalbą pasitelksite keletą specializuotos krikštynų atributikos smulkmenėlių ir atrasite laiko šioms lauktuvėms apipavidalinti.

Jums reikės:

1) Popierinės dovanų dėžutės, šokoladinių saldainių (“Meška šiaurėje“, „Fortūna“ ir pan.), lipdukų su užrašais...

0
0

Skrupulingai planuojantys savo šventes jau seniai pastebėjo – šventės žavesys slypi smulkmenose! Nes būtent tie maži, iš pirmo žvilgsnio nereikšmingi dalykai, suteikia jaukumo bei sukuria šventinę nuotaiką.

Jei per krikštynas žadate leisti į dangų dangaus žibintus ar vandens telkinyje plukdyti vandens  žibintus, jums prireiks degtukų. Kad svečiams nereiktų vieniems kitų klausinėti...

0
0

Kelios minutės brangaus laiko, kelios dekoratyvinės smulkmenos... ir net apelsinus ar kitus vaisius šventiniam krikštynų stalui galima pateikti taip, kad jie atrodytų įdomiai ir šventiškai pasipuošę.

Jums reikės:

1) Stiklinio indo, apelsinų, medinių pagaliukų, atlasinės baltos juostelės, žirklių, markerio ir dviejų lipdukų su užrašais „Krikštynos“.

2) Apelsinus sudėkite į...

0

© 2008-2012 Viskas krikštynoms