Dovana krikštynoms

Kai ateina laikas išrinkti dovaną krikštynoms, daugeliui iškyla klausimas kokia dovana būtų tinkama šia proga? Pasirinkimo variantų tikrai netrūksta - galima apsilankyti dovanų parduotuvėje ar prekybos centre arba užsakyti dovaną internetu. Dovanų kainos gali svyruoti nuo keleto litų iki keleto šimtų, tad, šiuo atveju, tai individualus kiekvieno kišenės ir biudžeto reikalas. Prieš perkant reikėtų apsibrėžti pasirinkimo ribas. Apsvarstykite sekančius klausimus:

Ar tai mergaitė ar berniukas?
Kokią sumą Jūs galėtumėte išleisti?
Ar tai galėtų būti papuošalas, jei tai dovana mergaitei?
Ar Jūs norite dovanoti kažką neutralaus lyties atžvilgiu?
Ar Jums patinka neįprastos dovanos ar mieliau rinktumėtės ką nors tradicinio?
Ar tai galėtų būti auksas, sidabras ar kokio kito metalo gaminys?
 
Papuošalai

Papuošalai yra populiarios dovanos krikštynų proga ir daugelis tėvelių pageidauja tokių dovanų mergaitėms. Galima rinktis įvairius variantus, pavyzdžiui:

Apyrankės

Krikštynų apyrankės yra labai populiarios ir tai puiki dovana mažoms mergaitėms. Šiuo atveju Jūs taip pat galite išleisti nedidelę sumą arba gana daug pinigų. Nežinote kokią apyrankė pirkti? Apsvarstykite šiuos variantus:

Perlų apyrankės - Perlai, be abejo, yra labai gražūs, tačiau jei Jūs nenorite išleisti daug pinigų, rinkitės dirbtinius.
Sidabrinės apyrankės su pakabučiais - Tai puikus pasirinkimas. Vaikui augant ir tampant jauna mergina ar moterimi, apyrankę galima papildyti naujais žiedeliais ir pakabukais, kurie atspindėtų, simbolizuotų ir primintų vis naujus jos gyvenimo įvykius.
Įprastos apyrankės - Sidabrinės ar auksinės gali būti labai gražios. O kad jos taptų dar brangesnės, išgraviruokite kūdikio krikštynų ar gimimo datą jų vidinėje pusėje.

Kaklo vėriniai

Medalionai - Visada puikus pasirinkimas, medalionai gali būti auksiniai ar sidabriniai, o jų viduje gali būti išgraviruotas vaiko vardas ir jo gimimo ar krikštynų data.
Vėriniai su širdelėmis - Ji - tėvų gyvenimo meilė, tad auksinis ar sidabrinis vėrinys su širdelės formos pakabuku yra ideali dovana krikštynų proga.
Perlai - Rausvi ar balti perlai gali tapti miela brangenybe, kuri bus vertinama ir perduodama ateinančioms kartoms.

Ženkliukai - segės

Kūdikiai negali nešioti ženklelių kol nepaūgėja,  tačiau ženklelis gali būti nuostabia krikštynų dienos atminimo dovana.
Šventųjų atvaizdai -ant krikštynų ženklelių dažnai būna atvaizduoti šventieji, simbolizuojantys apsaugą ir meilę, kuri  kūdikį lydi visą gyvenimą. 
Kryželiai - Būna kryželio formos ženkliukų su maža lentele viršuje, kurią galima išgraviruoti.

Krikštynų dovanos tiek berniukui tiek mergaitei

Trokštate parinkti krikštynų dovaną, kuri nebūtų tokia mergaitiška? Štai keletas idėjų!

Rėmeliai fotonuotraukoms - tai puikus pasirinkimas, nes tai dar ir praktiška! Įrėminti galima šventės nuotrauką arba krikšto liudijimą.
Dekoruota dėžutė krikštynų atributikai - ji idealiai tiks sutalpinti ir įamžinti visas didžiosios dienos atminimo dovanas, įskaitant ir pakvietimą bei brangias nuotraukas.
Prisiminimų dėžutė - šventinės dienos momentus primenantys daiktai gali būti saugomi metų metus gražioje prisiminimų dėžutėje.
Knygos - personalizuotos knygos ir Biblijos visada tinkamos dovanoti!
Rožančiaus rinkinys - rožančių rinkinyje dažniausiai būna gražus rožinis, kryželis ir netgi rėmeliai nuotraukoms.
Graviruoti kryželiai - jie gali būti sidabriniai, metaliniai, auksiniai ar net mediniai, o ant jų išgraviruojamas vaiko vardas ir krikštynų data. 
Vaikiškas medalionas - ant jų dažniausiai vaizduojami angelai sargai ir jie labai mielai atrodo kabėdami virš kūdikio lopšio (lovelės). 

 

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga bei nuotraukos priklauso portalui „Viskas krikštynoms", jeigu nenurodyta kitaip.Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Viskas krikštynoms" sutikimo. Jei sutikimas gautas, turi būti nuoroda į „Viskas krikštynoms" kaip informacijos šaltinį.

Jūsų vertinimas: Jokio Vidutinis 1 (2 balsai)

© 2008-2019 Viskas krikštynoms