Straipsniai

0

Tęsiame akcijų ciklą “Savaitės pasiūlymas”, kuris tęsis visą krikštynų sezoną, iki pat rudens. Bendradarbiaujant su krikšto dovanų, atributikos  ir dekoracijų parduotuve “Viskas krikštui” bei kitais partneriais, kiekvieną savaitę savo lankytojams suteiksime galimybę įsigyti populiarių krikšto prekių su nuolaida, kurios dydis svyruos nuo 15 iki 50 proc.

Šios savaitės...

0
0

Į kiemą atėjo pavasaris, saulės spindulių šildoma bunda gamta ir, regis, visi, pradedant čiulbančiais paukščiais, ruošiasi šiltajam metų laikui. Jam suskubo ruoštis ir krikšto prekių parduotuvė, įsikūrusi Krokuvos g. 11, Vilniuje. Artėjantį krikštynų sezoną ji pasitinka ilgesniu darbo laiku ir papildytu prekių asortimentu.

Prieš pat Šv. Velykas, per kurias nemažai tikinčiųjų krikštija...

5

Idėjos krikštynoms

0

Koks gi paukštis labiausiai tiktų krikštynų temai, jei ne baltas balandis, simbolizuojantis tyrumą ir Šventąją Dvasią? Jis ne tik šauniai pasitarnautų kuriant bendrą dekorą, bet ir suteiktų šventei deramo sakralumo.

Baltais balandžiais galima dekoruoti viską, pradedant atspausdintais ar karpiniais puoštais kvietimais, stalo kortelėmis, baigiant vašių ir torto priderinimu prie temos....

5
0

Spalvingomis guminukų gėlytėmis galima netradiciškai papuošti vaišių stalą ir nudžiuginti mažuosius smaližius. 

Jums prireiks

spalvingų ovalių ir avietės formos guminukų 

medinių iešmelių

permatomo dovanų popieriaus

įvairiaspalvių juostelių

žiupsnelio fantazijos ir šlakelio kantrybės

 

Gaminimo eiga...

4

© 2008-2012 Viskas krikštynoms