Straipsniai

0

Balta spalva tiesiog karaliauja krikštynose, visi žino, pasirinkę šią spalvą pataikys į dešimtuką! Balta - lyg tyrumo, skaistumo, šventumo simbolis, todėl ji dominuoja renkantis aprangą bei dekoracijas krikštynoms.

Aplinkai dekoruoti galima pasitelkti baltus vienspalvius balionus arba su piešinukais ir užrašais „Krikštynos“, „Mano krikštynos“.

Šventinį stalą vertėtų puošti...

4
0

Jei norite pradžiuginti krikštynų svečius ir prisiminimui apie šventę įteikti padėkos dovanėlę, vertėtų atkreipti dėmesį į angeliukus. Jie puikiai atspindi šventės esmę, tad yra tinkama krikštynų padėkos dovanėlė. 

Galima rinktis vaškinius angeliukus-žvakutes arba molinius su palinkėjimų kortele, ant kurios galima užrašyti žmogaus, kuriam skirta dovana, vardą.

Angeliukus...

0

Idėjos krikštynoms

0

Dailūs kūdikio batukai, kaip ir simpatiškieji angeliukai, yra vienas iš populiariausių krikštynų simbolių. Žydri arba šios spalvos detalėmis puošti batukai nesikuklindami gali tapti pagrindiniu berniuko krikštynų dekoracijų akcentu.

Vaišių stalą ar šventinę aplinką puikiai papuoštų vienas ar keli tinkamai įkomponuoti helio pripildyti foliniai balionai su batukais. Neatskiriama stalo...

0
1

Jei mažylės krikštynų šventę įsivaizduojate ne kaip eilinį pasisėdėjimą, o norite kažko prabangaus bei spindinčio, visai nebūtina užsakinėti prabangaus restorano. Dekoruoti aplinką bei šventinį stalą galima ir patiems, pasitelkus spindinčias dekoracijas, kurios stipriai nepaplonins kišenės, tačiau sukurs ne ką prastesnį prabangos įspūdį nei rastumėte apsilankę prašmatniame restorane.

...

5

© 2008-2012 Viskas krikštynoms