Straipsniai

9

Į kiemą atėjo pavasaris, saulės spindulių šildoma bunda gamta ir, regis, visi, pradedant čiulbančiais paukščiais, ruošiasi šiltajam metų laikui. Jam suskubo ruoštis ir krikšto prekių parduotuvė, įsikūrusi Krokuvos g. 11, Vilniuje. Artėjantį krikštynų sezoną ji pasitinka ilgesniu darbo laiku ir papildytu prekių asortimentu.

Prieš pat Šv. Velykas, per kurias nemažai tikinčiųjų krikštija...

5
11

Krikštynos per Šv. Velykas? Kodėl gi ne! Puiki proga krikščionims svarbiausios religinės šventės kontekste pasimėgauti ne mažiau reikšmingomis šeimos apeigomis. 

Velykos nuo senų laikų būdavo švenčiamos kaip gyvybės atgimimo šventė, kuri suvienydavo visą šeimą. Krikštynos taip pat susijusios su naujos gyvybės pagerbimu, įvedimu į krikščioniškąjį pasaulį ir artimųjų susibūrimu....

5

Idėjos krikštynoms

0

Koks gi paukštis labiausiai tiktų krikštynų temai, jei ne baltas balandis, simbolizuojantis tyrumą ir Šventąją Dvasią? Jis ne tik šauniai pasitarnautų kuriant bendrą dekorą, bet ir suteiktų šventei deramo sakralumo.

Baltais balandžiais galima dekoruoti viską, pradedant atspausdintais ar karpiniais puoštais kvietimais, stalo kortelėmis, baigiant vašių ir torto priderinimu prie temos....

5
8

Spalvingomis guminukų gėlytėmis galima netradiciškai papuošti vaišių stalą ir nudžiuginti mažuosius smaližius. 

Jums prireiks

spalvingų ovalių ir avietės formos guminukų 

medinių iešmelių

permatomo dovanų popieriaus

įvairiaspalvių juostelių

žiupsnelio fantazijos ir šlakelio kantrybės

 

Gaminimo eiga...

4.666665

© 2008-2012 Viskas krikštynoms