Straipsniai

0

Jei norite pradžiuginti krikštynų svečius ir prisiminimui apie šventę įteikti padėkos dovanėlę, vertėtų atkreipti dėmesį į angeliukus. Jie puikiai atspindi šventės esmę, tad yra tinkama krikštynų padėkos dovanėlė. 

Galima rinktis vaškinius angeliukus-žvakutes arba molinius su palinkėjimų kortele, ant kurios galima užrašyti žmogaus, kuriam skirta dovana, vardą.

Angeliukus...

0
0

Renkantis batukus mažylio krikšto dienai svarbiausias momentas į kurį reikia atkreipti dėmesį ar vaikutis jau yra vaikščiojantis ar dar ne. 

Pirmu atveju, renkantis krikštynų batukus reikia akcentuoti ne tik į grožį, bet ir patogumą, net jei krikštukas juos avės tik vieną dieną. Krikšto ceremonija bažnyčioje, fotosesija gamtoje, linksmybės šventės vietoje – įvykių kupiną dieną...

0

Idėjos krikštynoms

0

Skrupulingai planuojantys savo šventes jau seniai pastebėjo – šventės žavesys slypi smulkmenose! Nes būtent tie maži, iš pirmo žvilgsnio nereikšmingi dalykai, suteikia jaukumo bei sukuria šventinę nuotaiką.

Jei per krikštynas žadate leisti į dangų dangaus žibintus ar vandens telkinyje plukdyti vandens  žibintus, jums prireiks degtukų. Kad svečiams nereiktų vieniems kitų klausinėti...

0
0

Kelios minutės brangaus laiko, kelios dekoratyvinės smulkmenos... ir net apelsinus ar kitus vaisius šventiniam krikštynų stalui galima pateikti taip, kad jie atrodytų įdomiai ir šventiškai pasipuošę.

Jums reikės:

1) Stiklinio indo, apelsinų, medinių pagaliukų, atlasinės baltos juostelės, žirklių, markerio ir dviejų lipdukų su užrašais „Krikštynos“.

2) Apelsinus sudėkite į...

0

© 2008-2012 Viskas krikštynoms