Naudinga informacija

8

Senovėje praėjus 3 savaitėms nuo vaikelio gimimo buvo pradedama ruoštis krikštynoms. Paprastai krikštynų šventė vykdavo dvi dienas. Šventė buvo uždara, kadangi į ją buvo kviečiamos tik susituokusios giminaičių poros. Tačiau buvo ir išimčių – iš jaunimo į krikštynas buvo kviečiami krikštatėviai, kurie dažnai dar nebuvo susituokę. 

Senovės Lietuvoje žmonės manė, kad krikštijamas...

0
0

Krikšto prekių parduotuvė „Viskas krikštui“, įsikūrusi Krokuvos g. 11, Vilniuje, kaip ir kasmet pasitinka krikštynų sezoną ilgesniu darbo laiku ir papildytu prekių asortimentu.

Kasdieną, darbo dienomis parduotuvė bus atvira pirkėjams keliomis valandomis ilgiau, taip pat ji dirbs ir šeštadieniais iki pietų, kad klientams būtų kuo patogiau pasiruošti šiai ypatingai šventei. Tokiu grafiku...

0

Idėjos krikštynoms

0

Ruošiantis krikštynų šventei bei renkantis dekoracijas kartais šventės temą gali padiktuoti tiesiog...mėgstama spalva! Jei violetinė spalva jums patinka, šventės vietą bei vaišių stalą galite puošti būtent šios spalvos dekoracijomis bei šventine atributika, juolab, kad ši spalva tinka tiek berniuko, tiek mergaitės šventei.

Stalo dekoravimui puikiai tiks violetinės spalvos gėlių...

0
0

Meškiukas, kaip vienas tipiškiausių vaikystės žaislų, pelnytai pretenduoja tapti krikštynų herojumi. Nepamirštamą šventę padės sukurti galybė meškiukų temai tinkamų dekoracijų: pradedant stalo servetėlėmis ir jų laikikliais, dovanų maišeliais ir specialiomis dėžutėmis lauktuvėms, baigiant balionais, girliandomis ir pakabinamomis popierinėmis dekoracijomis. 

Itin daug laisvės...

0

© 2008-2012 Viskas krikštynoms