0

Šiais metais pavasaris į Lietuvą neskubėjo..., tačiau atėjęs po ilgo laukimo su kaupu mus apdovanoja savo stebuklais. Saulutė šildo ir budina žiemos miegu įmigusias širdis, sielą džiugina rytinės paukščiukų dainos, o akis džiugina dar tik salotinė, šviežumu ir gyvybe alsuojanti medžių žaluma. Norisi gyventi, džiaugtis, veikti, kurti ir švęsti!

...
5
0

Krikštatėvių pasirinkimas. Renkantis krikštatėvius svarbu atsižvelgti į tokius aspektus:

krikštatėviais gali būti asmenys, vyresni kaip 16 metų, ir priėmę Krikšto, Sutvirtinimo ir Eucharistijos sakramentus;

jei krikštatėviais yra susituokusi pora, jie būtinai turi būti priėmę Santuokos sakramentą;

krikštatėvių pareiga – padėti tėvams rūpintis vaikučio tikėjimo ir...

0
0

Krikštas yra laikomas viso krikščioniškojo gyvenimo pagrindu. Tai gyvenimo su Jėzumi Kristumi pradžia, išsižadėjimas nuodėmės ir blogio, taip pat tarsi vartai į Dievo karalystę. Todėl krikštynų šventę planuojantiesiems pirmiausia reikia nepamiršti šio sakramento reikšmės ir to, kodėl vaikelis yra krikštijamas.

Norint į klausimą, kodėl reikalingas Krikšto sakramentas, atsakyti išsamiau,...

0
0

Krikšto prekių parduotuvė „Viskas krikštui“, įsikūrusi Kalvarijų g. 24A (PC Ibrahim, I aukšte), Vilniuje, kaip ir kasmet pasitinka krikštynų sezoną papildytu prekių asortimentu bei erdvesnėmis parduotuvės patalpomis. Į dukart didesnes patalpas, esančias Ibrahim prekybos centre parduotuvė persikėlė iš Krokuvos gatvės. Įėję pro prekybos centro Ibrahim centrinį įėjimą, „Viskas krikštui“...

0
12

Senovėje praėjus 3 savaitėms nuo vaikelio gimimo buvo pradedama ruoštis krikštynoms. Paprastai krikštynų šventė vykdavo dvi dienas. Šventė buvo uždara, kadangi į ją buvo kviečiamos tik susituokusios giminaičių poros. Tačiau buvo ir išimčių – iš jaunimo į krikštynas buvo kviečiami krikštatėviai, kurie dažnai dar nebuvo susituokę. 

Senovės Lietuvoje žmonės manė, kad krikštijamas...

4
2

Subtilus baltos ir švelniai rožinės spalvos derinys, pagyvintas rinktiniais dekoro elementais, mergaitės krikštynoms suteiks puošnios elegancijos. Aplinkos puošybą tradiciškai galima...

0
0

Sunku įsivaizduoti šiltesnę spalvą nei geltona, tad norėdami savo vaikučio šventę pripildyti saulės spindulių šviesos, nė nedvejodami rinkitės šią spalvą, vienodai tinkančią tiek...

0
0

Vilniaus centre duris atvėrė nauja šventinės atributikos ir dovanų parduotuvė GIFTMAN. Čia klientai ras viską ko reikia jų šventėms: didelį vienkartinių indų, staltiesių, gėrimų šiaudelių, servetėlių ir kitų šventinio stalo dekoravimui reikalingų prekių pasirinkimą. 

Ypač gražių ir originalių vienkartinių stalo indų ir dekoravimo priemonių siūloma mažųjų šventėms. Sumanius surengti...

5
0

Balta spalva tiesiog karaliauja krikštynose, visi žino, pasirinkę šią spalvą pataikys į dešimtuką! Balta - lyg tyrumo, skaistumo, šventumo simbolis, todėl ji dominuoja renkantis aprangą bei dekoracijas krikštynoms.

Aplinkai dekoruoti galima pasitelkti baltus vienspalvius balionus arba su piešinukais ir užrašais „Krikštynos“, „Mano krikštynos“.

Šventinį stalą vertėtų puošti...

4
0

Jei norite pradžiuginti krikštynų svečius ir prisiminimui apie šventę įteikti padėkos dovanėlę, vertėtų atkreipti dėmesį į angeliukus. Jie puikiai atspindi šventės esmę, tad yra tinkama krikštynų padėkos dovanėlė. 

Galima rinktis vaškinius angeliukus-žvakutes arba molinius su palinkėjimų kortele, ant kurios galima užrašyti žmogaus, kuriam skirta dovana, vardą.

Angeliukus...

0

© 2008-2012 Viskas krikštynoms