Kokias krikšto dovanas gauna princai

2013-11-12

Krikštynų proga visada norisi padovanoti ką nors išskirtinio, o ką jau bekalbėti apie karališkas krikštynas... Ką padovanoti kūdikiui, kuris turi viską? Šį galvosūkį teko išspręsti kiekvienam mylimiausio Jungtinės karalystės kūdikio sveikintojui – princas George‘as gavo ne tik tradicinių, bet ir gana netikėtų dovanų.

Didžiausio atgarsio sulaukė kontraversiškai įvertinta Kate sesers Pipos dovana – sidabriniai krikštuko plaštakėlių ir pėdučių liejiniai. Šias 3 mėnesių amžiaus princo galūnių skulptūrėles išliejo garsios Londono juvelyrų parduotuvės „Wrightson and Platt“ specialistai, o dovanotojai jos atsiėjo apie 30 tūkstančių litų. Išties karališka dovana! Beje, sūnėnui irgi teko šiek tiek paplušėti, kad nusipelnytų šio išskirtinio suvenyro – mažylis net 30 sekundžių turėjo rankytes ir kojytes ramiai palaikyti specialioje masėje. 

Neįprastą dovaną George‘ui įteikė ir senelio Charleso draugas grafas Tiboras Kalnoky. Jis būsimam sosto paveldėtojui padovanojo gėlių... Bet ne šiaip gėlių, o visą jų pievą Transilvanijos kalnuose! Tokiu sumanymu grafas norėjo atkreipti visuomenės dėmesį į laukinių gėlių apsaugą, nes jos, anot dovanotojo, yra gležnos kaip naujagimiai.

Prie netradicinių dovanų reikėtų priskirti ir oro linijų bendrovės „Jet2“ siurprizą – nemokamas keliones į Ibizą (kartu su tėveliais, žinoma). Šia galimybe mažasis princas galės naudotis visą savo gyvenimą, tad neabejotinai pretenduoja tapti dažnu svečiu šioje turistų mėgstamoje saloje, juo labiau, kad čia mėgsta poilsiauti jo tėveliai, o Kate dėdė netgi turi nuosavus namus.

Taip pat vertėtų paminėti ir ministrų kabineto įteiktą dovaną – rankų darbo „Hibba Toys“ medinę žaislų dėžę, kainavusią apie 1700 litų. Be to, George‘o krikštynų proga ministrai paaukojo Karališkajam fondui, kurį globoja princo tėveliai ir dėdė Haris.

Atskiro dėmesio verta ne pati brangiausia, bet ne mažiau įdomi vadinamojo karališkojo fanatiko Terry‘o Hutto dovana. Šis 78 metų buvęs karys išgarsėjo po to, kai 12 dienų pragyveno prie St Mary‘s ligoninės, laukdamas, kol gims karališkasis kūdikis. Lygiai taip pat šis senjoras lūkuriavo prie Kensingtono rūmų, apsikabinęs žaislinį ančiuką, kurį krikštynų proga norėjo įteikti dievinamam mažyliui. 

O kokią dovaną Jūs įteiktumėte būsimajam karaliui?

 

 

 

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga bei nuotraukos priklauso portalui „Viskas krikštynoms", jeigu nenurodyta kitaip.Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Viskas krikštynoms" sutikimo. Jei sutikimas gautas, turi būti nuoroda į „Viskas krikštynoms" kaip informacijos šaltinį.
Nevertinta

© 2008-2019 Viskas krikštynoms