Krikštynų batukai - kokius pasirinkti?

Renkantis batukus mažylio krikšto dienai svarbiausias momentas į kurį reikia atkreipti dėmesį ar vaikutis jau yra vaikščiojantis ar dar ne. 

Pirmu atveju, renkantis krikštynų batukus reikia akcentuoti ne tik į grožį, bet ir patogumą, net jei krikštukas juos avės tik vieną dieną. Krikšto ceremonija bažnyčioje, fotosesija gamtoje, linksmybės šventės vietoje – įvykių kupiną dieną kojytėms bus lengviau ištverti avint patogiais, tvirtais padukais bateliais. Svarbu, kad tinkamai parinkta avalynė padėtų mažyliui per krikštynas išlikti geros nuotaikos. 

Jei krikštijamas kūdikis ar dar nevaikštantis vaikutis, krikštynų batukai atlieka daugiau simbolinę, dekoratyvinę, nei praktišką funkciją. Jie gali būti megzti, nerti, velti, pasiūti iš lininio ar kito audinio, plonu paduku ar visai be jo. Tokiu atveju, krikštynų batukus reiktų derinti prie krikšto drabužėlių, kuriuos jie papildytų ir sudarytų vientisą ansamblį.

Nors krikšto dieną dominuojanti spalva yra balta, be baltų batukų visgi galima apsieiti, ypač jei krikštynų biudžetas ribotas ir nesinori pirkti baltų batukų vienai dienai. Puikiai galima priderinti ir turimų spalvų batelius, kad ir raudonus, kurie galbūt net padiktuos jums šventės temą (pavyzdžiui braškių ar boružėlių), tad raudoną spalvą galėsite panaudoti ir kituose krikštynų akcentuose ar dekoracijose.

Nuotraukos: Orintos Gečaitės.

Nuotraukos ir tekstas priklauso UAB „IT trade“ autorinėmis teisėmis, kurios yra saugomos. Griežtai draudžiama šioje svetainėje publikuojamą medžiagą kopijuoti, naudoti asmeniniams bei komercijos tikslams, platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu. 

Nevertinta

© 2008-2019 Viskas krikštynoms