Stumbrų šeima pakrikštijo mažąjį Gabrielių

Saulėtą gegužės 9-osios popietę prie sostinės apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios atskubėjo ką tik iš Briuselio parskridęs europarlamentaras Rolandas Paksas su žmona Laima ir sūnumi Mindaugu. Netrukus kiek vėluodami prabangiu automobiliu čia atvyko ir Stumbrų šeima.

Aivaras vilkėjo solidų juodą kostiumą, o Inga su abiem vaikais pasipuošė baltai. Pasak I.Paksaitės-Stumbrienės, svarbiausias jos uždavinys buvo tinkamai papuošti šventės kaltininką - mažąjį Gabrielių.

„Paprašiau dizainerės, kad kaklaskarę pasiūtų ne tik Aivarui, bet ir Gabrieliui.  Bet ji sako - gi tokia mažytė ta kaklajuostė. Aš vis dėlto buvau užsispyrus ir dizainerė pasiuvo tokią mažytę mažytę kaklaskarę ir Gabrieliui", - apie sprendimą, kaip per krikštynas papuošti sūnų, TV3 televizijos laidai „Gyvenimas yra gražus" kalbėjo I.Paksaitė-Stumbrienė.
Krikštynų datą pora kruopščiai saugojo nuo žurnalistų, nes, kaip patys sako, šįsyk norėjosi ramios šventės tik sau ir artimiesiems.

„Krikštynų norėjau šventiškų - nei labai įspūdingų, nei labai didelių. Tiesiog (norėjau - aut. past.) pakviesti artimiausius žmones paminėti svarbią dieną", - laidai „Gyvenimas yra gražus" sakė moteris.

Buvusio prezidento dukra su vyru savo sūnaus krikšto tėvais pasirinko artimus draugus Ingridą ir Mindaugą Kalčinskus, kurie dėmesiu ir meile berniuką turės apgaubti, kol po daugelio metų Gabrielius pats tvirtai žengs į suaugusiųjų pasaulį.
Po gražios ceremonijos bažnyčioje krikštynas fotografuojantis fotografas įamžino dar keletą akimirkų, po kurių I.Paksaitė-Stumbrienė TV3 laidai šypsodamasi pasakojo:
„Šioje bažnyčioje mes tuokėmės, Estelą krikštijome, na, manau, kad jau tapo sava mums ši bažnyčia".
Žmonai paantrino ir Aivaras Stumbras, teigdamas, kad jie - jau antrą kartą tėvai, todėl naujienų šį kartą (per krikštynas - aut. past.) buvo mažiau, todėl buvo ir lengviau.
Po ceremonijos bažnyčioje svečiai vyko į netoli Vilniaus esantį prašmatnų restoraną.

Fontanų ir sužaliavusios gamtos apsuptyje įsikūrusioje viloje svečius džiugino marios mėlynos ir baltos spalvos balionų ir vaišėmis nukrauti stalai. Gurmaniškus užkandžius keitė antiena ir europarlamentaro R.Pakso itin mėgstama žuvis, o paskui atėjo metas ir tostams bei specialiai šiai progai iškeptam didžiuliam tortui su užrašu „Gabrieliaus krikšto diena".

Moteris, pasak „Gyvenimas yra gražus" laidos, visuomet siekia tobulybės, o krikštynų dieną kruopščiai planavo kelis mėnesius, kad svečiams netruktų atrakcijų, o Gabrieliui - dovanų. Miegančio berniuko ranka buvo įspausta į specialaus plastilino plokštelę, kad prisiminimui liktų mažyčiai jo atspaudai, o albume Inga ir Aivaras paliko savo delnų spalvotus antspaudus bei prierašą „Su meile, mama". Šventės pabaigoje kiekvienas krikštynų svečias į dangų paleido po degantį žibintą.

Nevertinta

© 2008-2019 Viskas krikštynoms